Wycieczka klas trzecich do Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy!

W dniu 14 grudnia klasy trzecie wraz z nauczycielkami panią Małgorzatą Woźniak, panią Barbarą Kochanowską, panią Sylwią Grabowską, panią Małgorzatą Marchel oraz panią Izabelą Gajewską-Piaskowską wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie odwiedzili Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy w Fabryce Norblina. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. segregowanie odpadów, budowanie z dużych klocków, gra w piłkę, zjeżdżalnie, zaczarowane planetarium, itp. Dzieci aktywnie spędziły czas, wzięły także udział w warsztatach ozdabiania drewnianych bombek metodą decoupage. Na koniec trzecioklasistów odwiedził święty Mikołaj. Tej wizycie towarzyszyły niekończące sie rozmowy z gościem z Bieguna Północnego oraz sesja fotograficzna. Proponowane aktywności rozwijały u uczniów kompetencje przyszłości, wspomagały integrację, rozwijały umiejętność współpracy.Ostatnim punktem naszej wycieczki był seans filmowy. We wspaniałym kinie „Kinogram” czekały na uczniów wygodne fotele, w których oglądaliśmy film animowany „Kierunek: Księżyc!”Radość dzieci i ogromne zainteresowanie podczas aktywności były niezapomnianym przeżyciem. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Sochocina. Za organizację wspaniałej wycieczki dziękujemy Mobilne Biuro Podróży Malaga.

Poprzedni artykułKonkurs plastyczny dla uczniów klas 0-IV szkoły podstawowej 2022/2023
Następny artykułZajęcia profilaktyczne w klasach I – III