Konkursy o patronie naszej szkoły

Jak co roku klasa czwarta poznawała biografię i dokonania majora Henryka Sucharskiego- patrona naszej szkoły. Efektem zajęć poświęconych patronowi były dwa konkursy, do których przystąpili wszyscy czwartoklasiści. Wykonana została również gazetka, upamiętniająca postać naszego patrona. Mogliście ją oglądać, będąc jeszcze w szkole. Oto wyniki naszych konkursów.

Pierwszy konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o życiu naszego patrona oraz czasach II wojny światowej.

I miejsce – Filip Goszczyński, Bartłomiej Rychter; II miejsce – Krystian Kosobudzki; III miejsce – Oskar Krzewski

Wyróżnienia zostały przyznane: Matyldzie Zdun- Sadowskiej, Patrykowi Kosobudzkiemu, Marcie Oporskiej.

W drugim konkursie można było wykazać się umiejętnościami plastycznymi. Uczniowie wykonywali portrety  H. Sucharskiego samodzielnie podczas lekcji plastyki.

I miejsce – Patryk Kosobudzki; II miejsce – Patrycja Grzankowska; III miejsce – Krystian Kosobudzki

Gratulujemy zwycięzcom. Dyplomy i nagrody czekają na Was w szkole. Zostaną przekazane, gdy będzie to możliwe.

Poprzedni artykułProgram Rządowy „Aktywna Tablica”-edycja 2019/2020
Następny artykułRekrutacja uczniów do oddziału sportowego