Wycieczka klas czwartych do Płocka

26 kwietnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły z klas czwartych wybrali się na wycieczkę do Płocka.

Pierwszą atrakcją był Laser. Uczniowie próbowali swoich sił w grze w laserowego paintballa. Zabawa ta była bezpieczna, gdyż wszystko odbywało się w specjalnie do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Zawiły labirynt wprowadził dzieci w klimat pełen niezapomnianych wrażeń. Oświetlenie, efekty dźwiękowe i dymy spotęgowały wrażenie uczestnictwa w prawdziwej grze komputerowej.

Następną atrakcją był Labirynt Laserowy. Zadaniem uczniów było przejście interaktywnej gry w formie laserowych przeszkód.

Potem uczniowie pod opieką pani Lilli Kwiatkowskiej, pani Kamili Łukasiak, pana Krzysztofa Łukasiaka i pana Krzysztofa Dzięgielewskiego udali się do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, aby realizować treści edukacji teatralnej poprzez obejrzenie spektaklu pt.„Kopciuszek”.  Była to bardzo oryginalna i ciekawa wersja dobrze znanej baśni.. Ta nowa odsłona przypadła do gustu uczniom. Z wielkim zaciekawieniem obserwowali mistrzowskie poczynania artystów, niezwykłą scenerię, barwne kreacje i ciekawą muzykę.

Współczesna interpretacja baśni traktowała o przeżyciach ludzkich, potrzebach każdego człowieka oraz nadziei, która przywraca chęć do życia mimo trudnych doświadczeń.

Wszyscy uczniowie byli zachwyceni sztuką teatralną. Żywiołowe reakcje widzów potwierdziły, że spektakl się podobał. Uczniowie z zadowoleniem opuszczali salę teatralną.

Do szkoły wróciliśmy z uśmiechem na twarzy, dobrym humorem oraz nową wiedzą.

Poprzedni artykułSzkoła słowem malowana
Następny artykułUczta na Olimpie