Szkoła słowem malowana

18 kwietnia 2023 roku uczniowie klasy 4b wykazali się prawdziwym talentem. Recytowali stworzone przez siebie wiersze o Szkole Podstawowej im. mjr. Henryka Sucharskiego w Sochocinie, związane z obchodami jej 90 – lecia. Pisali o swoich nauczycielach, kolegach,  o szkole –  w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Wszystko zawarli w strofach, rymach i metaforach.

Brawo młodzi poeci! Wszystkie utwory zostały umieszczone na gazetce klasowej.

W radosną twórczość zaangażowali się także rodzice. Dziękujemy za wszelkie dobro i mądre słowa.

Radosna twórczość młodych artystów została uwieczniona w filmiku nagranym dzięki sprzętowi -kamerze cyfrowej Clipchart, zakupionej w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Poprzedni artykułWręczenie dyplomów za udział w konkursie zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej.
Następny artykułWycieczka klas czwartych do Płocka