Wręczenie dyplomów za udział w konkursie zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej.

W dniu dzisiejszym tj. 28 kwietnia 2023 r. zostały wręczone dyplomy uczniom klas I-III, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej. Temat konkursu brzmiał: „Starotestamentalne portrety szkicowanie wyobraźnią dziecka”. Zadaniem uczestnika konkursu było zilustrowanie postaci starotestamentalnej lub wybranej sceny z jej życia. Uczniowie mieli okazję zapoznać się bliżej z historią Starego Testamentu i jej bohaterami. Na konkurs wpłynęło 13 prac, z których komisja zakwalifikowała 4 do etapu diecezjalnego. Wyróżnienie w tym etapie zdobył uczeń klasy I a Jan Justat a dyplomy uznania Tomira Zielińska z klasy I b, Maciej Marchel z klasy III a oraz Oliwia Rogalska z klasy III b. Wszystkim uczniom składamy gratulacje.

Poprzedni artykułKleszcze – działania profilaktyczne
Następny artykułSzkoła słowem malowana