TYDZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO – dzień 2.

NASZE MARZENIAwtorek 20 lutego 2024 r.

Klasy I- III wykonywały prace plastyczne przedstawiające własne marzenia. Następnie zostały one umieszczone na wspólnym plakacie, na drzwiach klasy. Wszyscy uczniowie pracowali zgodnie, pomagając sobie i współpracując ze sobą.

Na świetlicy pod kierunkiem pani Agnieszki Oliszewskiej zostało wykonane tzw. drzewko marzeń, na którym zostały umieszczone marzenia naszych uczniów. Można je zobaczyć w świetlicy szkolnej.

Podczas zajęć wychowania fizycznego w klasach szóstych z dziewczynkami pani Agnieszka Oliszewska zorganizowała spacer po lesie, podczas którego zwracała uwagę na prawidłowy oddech torem brzusznym, omawiała zasady rywalizacji fair – play podczas meczów oraz przeprowadziła pogadankę na temat stresu.

Tego dnia, odbyło się również spotkanie w świetlicy szkolnej z panią Elżbietą Kupniewską – Makówką. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z bohaterami książek, którzy pomimo trudnych sytuacji znaleźli pomoc, przyjaciela i sposób na rozwiązanie swojego problemu. Pani Elżbieta uświadomiła uczniom jak ważne są relacje międzyludzkie i życzliwe podejście do każdego człowieka.

Poprzedni artykułTYDZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO – dzień 1.
Następny artykułDzień Bezpiecznego Internetu