Spacer po Europie

9 maja obchodzimy Dzień Europy – rocznicę podpisania historycznej Deklaracji Schumana w 1950 roku, która rozpoczęła integrację w Europie po II Wojnie Światowej.

Z okazji tego święta członkowie Klubu Europejskiego chcieli przybliżyć  tematykę integracji europejskiej, a także pokazać obecność Europy w przestrzeni publicznej. Starali się zachęcić do odkrycia piękna i bogactwa kulturowego krajów Europy.

Uczniowie w ciekawy sposób zaprezentowali takie kraje Europy jak Polskę, Grecję, Francję, Belgię, Holandię, Włochy, Hiszpanię, Wielka Brytanię i Ukrainę.

Poprzedni artykułRozstrzygnięcie konkursów z języka angielskiego w klasach I-III.
Następny artykułXIII edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej „Znasz-li ten kraj?”