Rozstrzygnięcie konkursów z języka angielskiego w klasach I-III.

W dzisiejszym świecie język angielski otacza nas, przenika do naszej rzeczywistości i choć nie zawsze zwracamy na to uwagę stał się częścią naszego codziennego życia. Uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie English around us zaproponowanym przez nauczyciela języka angielskiego Panią Sylwię Grabowską. Ich zadaniem było wykonanie plakatu z wycinkami z opakowań produktów zawierających angielskie słówka lub zwroty. W kwietniu wyłoniono zwycięzców, a 8 maja Pani Dyrektor Beata Grabarczyk-Tomaszewicz wręczyła uczniom dyplomy i nagrody książkowe. I MIEJSCE : Kacper Szmelc 2 a, Gabriela Pniewska 2 bII MIEJSCE : Sandra Szczepankowska 2b, Daria Szczepankowska 2bIII MIEJSCE: Szymon Szadkowski 2a, Julia Wiater 2a, Nikola Sikorska 2bWYRÓŻNIENIE :Nina Kaliszewska 2 b, Nikola Chojnacka 2 b, Julia Kowalewska 2 b, Nikola Kowalewska 2 b.Trzecioklasiści natomiast przygotowali plakat pt. MY typical day. Przedstawili czynności życia codziennego za pomocą obrazow/zdjęć i wykonali do nich opisy. W konkursie wyróżniono następujące prace : I MIEJSCE : Karol Szymański 3a, Oliwia Rogalska 3 b,II MIEJSCE: Gabriela Kazimierczak 3a, Filip Jasiński 3bIII MIEJSCE : Maciej Marchel 3 a, Adam Wiącek 3aWYRÓŻNIENIE : Maja Saraczyn 3 b.Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poprzedni artykuł„Poznajcie bliżej bogów greckich”
Następny artykułSpacer po Europie