„Poznajcie bliżej bogów greckich”

Uczniowie klasy 5b opracowali i przeprowadzili wywiady z greckimi bogami: Posejdonem, Afrodytą, Herą, Demeter, Hermesem. Młodzi dziennikarze doskonale poradzili sobie z pracą dziennikarską, a aktorzy bogowie i boginie – mieszkańcy Olimpu wspaniale wcielili się w odgrywane role. Piątoklasiści w nowatorskiej  i niezwykle kreatywnej formie utrwalili wiedzę dotyczącą postaci mitologicznych, zaś efekt ich pracy będzie stanowił pomoc dydaktyczną dla uczniów w kolejnych latach.

Aktorskie i dziennikarskie popisy młodych artystów, przedstawienie i wywiady zostały zarejestrowane w formie filmu nagranemu z wykorzystaniem sprzętu, kamery Clipchart, zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Poprzedni artykułUczta na Olimpie
Następny artykułRozstrzygnięcie konkursów z języka angielskiego w klasach I-III.