Rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego

10 listopada 2022 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu czytelniczego „Kartka z życzeniami w Dniu Święta Bibliotek”. Konkurs był adresowany do uczniów klas czwartych i piątych.

Celem rywalizacji było zainteresowanie uczniów biblioteką, rozwijanie słownictwa języka polskiego  i wyobraźni twórczej. Każdy uczestnik mógł dostarczyć tylko jedną kartkę okolicznościową z życzeniami składającą się minimum z 3 zdań. Każda z kartek zawierała adresata, życzenia, imię i nazwisko uczestnika oraz klasę.

Do bibliotekarzy dostarczono 8 kartek z życzeniami. Jury w ocenianiu prac brało pod uwagę oryginalność życzeń, brak błędów ortograficznych, estetykę i samodzielność wykonania.

Pierwsze miejsce przypadło:

Nikoli Karpińskiej z klasy 5a

Drugie miejsce zajęła:

Lena Łukasiak z klasy 5b

Na trzecim miejscu zakwalifikowała się:

Maja Jasińska z klasy 5b

Wyróżnienia otrzymali:

Nikola Załęcka z klasy 5a

Emilia Kosińska z klasy 5b

Julia Węgier z klasy 4b

Dyplomy uczestnictwa w konkursie  trafiły do Aleksandry Chrząszczewskiej z klasy 5b oraz Mai Rojewskiej z klasy 4b.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W trakcie rozdawania nagród zostały wykonane zdjęcia za pomocą sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”

Organizatorzy.

Poprzedni artykułApel z okazji Narodowego Święta Niepodległości