Mali Patrioci

W przeddzień święta Niepodległości w Guzikowej Krainie królowały barwy narodowe. W każdej grupie zajęcia nawiązywały do świąt narodowych. Niektóre przedszkolaki dowiedziały się, a inne przypomniały sobie jakie mamy symbole narodowe, kiedy i w jakiej pozycji śpiewamy hymn narodowy, z jakim wydarzeniem związanej jest święto 11 Listopada itd. Tego dnia również rozstrzygnięty został patriotyczny konkurs recytatorski zorganizowany w najstarszych oddziałach. Koleżanki i koledzy z oddziału „Pszczółki” oraz „Koniki polne” zaprezentowały swoje wiersze przed młodszymi przedszkolakami, a następnie pani dyrektor Dorota Goździewska wszystkim uczestnikom konkursu wręczyła dyplomy oraz upominki. Wszystkie dzieci recytowały przepięknie. Gratulujemy!!!

Poprzedni artykułRozstrzygnięcie konkursu czytelniczego
Następny artykułWirtualne laboratorium na lekcjach chemii