Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjr. H.Sucharskiego w Sochocinie uroczyście upamiętnili 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętając o ważnych wydarzeniach wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się wspólnie, by kultywując tradycję – odśpiewać Hymn Państwowy. W ten sposób oddano szacunek symbolom narodowym, a także wszystkim Polakom walczącym za Ojczyznę.

Podczas części artystycznej zaprezentowane zostały wiersze i pieśni patriotyczne. Wystąpili: Alicja Balcerska z kl. 2a wspólnie z tatą – panem Arturem Balcerskim, Lena Łukasiak z kl. 5b, Natalia Dana z kl. 8a, Kacper Kaliszewski z kl. 8a, Kinga Kajtaniak z kl. 8c i Dominik Chojnacki z kl. 8c. Apel poprowadziły przewodniczące Samorządu Uczniowskiego – Natalia Chojnacka oraz Patrycja Wasiak. W czasie uroczystości wręczone zostały również dyplomy za udział w konkursach przedmiotowych. Obsługa techniczna – Jacek Balcerski, Matesz Szostak i Karol Dzięgielewski. Dekorację przygotowały p. B. Kochanowska, p.S. Grabowska, p.K. Łukasiak i p.I. Gajewska – Piaskowska. Apel przygotowały p. M.Bachman i p.A.Sobótka.

Realizacja przeprowadzona przy użyciu sprzętu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Poprzedni artykułPrzedszkolaki na spektaklu…
Następny artykułRozstrzygnięcie konkursu czytelniczego