Europejski Tydzień Sportu w klasach I – III

W dniach od 23 do 30 września, uczniowie klas I –III brali udział w dziewiątej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, któremu przyświecało hasło „Bądź aktywny”. Każdego dnia, uczestniczyli w różnych formach aktywności – od zabaw na świeżym powietrzu, po różnorodne konkurencje sportowe i gry zespołowe. Celem wszystkich działań, było promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz integracja społeczności szkolnej. Była to również doskonała okazja do promowania wartości, takich jak: uczciwość, szacunek dla przeciwników oraz umiejętność pogodzenia się z porażką. Mamy nadzieję, że udział w tej akcji pozwoli dzieciom odkryć swoje talenty i rozwijać zainteresowania.

Poprzedni artykułEuropejski Dzień Języków Obcych
Następny artykułWycieczka uczniów klas I-III do Centrum Mądrej Zabawy w Warszawie