Ach, cóż to był za wyjazd

Super miejsce, fantastyczni ludzie, bezchmurne niebo, dużo uśmiechów i mnóstwo energii…

W środę 7 czerwca, w ramach integracji międzyklasowej oraz cyklu zajęć rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne uczniowie innowacji pedagogicznej „Ja, Ty, My – nasz świat…” po raz kolejny wybrali się na wspólną wycieczkę. Tym razem odwiedzili park rozrywki „Dzielnica Filmowa” w Zalesiu Górnym, której teren położony jest w otulinie parku krajobrazowego, więc  cały czas przebywali na świeżym powietrzu. Już po wejściu na kompleks ich oczom ukazały się figury postaci z filmów i bajek, motocykle filmowe i samochody, do których można było wsiąść i poczuć się jak prawdziwi bohaterowi akcji. Zwiedzili  także strefę militarną, Wioskę Smerfów oraz Ścieżkę Dinozaurów, a także pokonali trasę edukacyjną Discovery. Uczniowie bawili się również w parku trampolin oraz na karuzeli. Pogoda dopisała, dlatego bez problemu można było korzystać z dostępnych atrakcji, których nie brakowało.

Do domu wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

To była emocjonująca wyprawa. Nie możemy doczekać się następnej!

Poprzedni artykułPo tytuł laureatki konkursu j.niemieckiego
Następny artykułDzień Języka Angielskiego