Po tytuł laureatki konkursu j.niemieckiego

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych MKO z udziałem naszej laureatki Weroniki Krzyżanowskiej.

Dnia 6 czerwca 2023 r. w  auli  Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie, odbyła się uroczysta gala podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023. Z prawie 15 tysięcy uczniów biorących udział we wszystkich konkursach Mazowieckiego Kuratora Oświaty tytuł laureata otrzymało 278. W tym zaszczytnym gronie znalazła się również reprezentantka  naszej szkoły, Weronika Krzyżanowska uczennica klasy 8b, która uzyskała tytuł laureata konkursu MKO z języka niemieckiego. Utalentowanej i pracowitej uczennicy towarzyszyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sochocinie pani Beata Grabarczyk-Tomaszewicz oraz nauczyciel języka niemieckiego, pan Krzysztof Łukasiak.

Po przywitaniu przybyłych gości przystąpiono do wręczania pamiątkowych dyplomów dla multilauretów (osób, które uzyskały tytuł laureata z więcej niż jednego przedmiotu) oraz dla maksilaureatów (osób, które uzyskały maksymalny wynik z danego przedmiotu). Dyplomy zwycięzcom wręczali: Mazowiecki Kurator Oświaty pani Aurelia Michałowska, Dyrektor MSCDN pan Jarosław Zaroń oraz Dyrektor OEIIZK pan Jan Aleksander Wierzbicki.

Następnie uroczystość uświetniła swoim występem koncertowym Orkiestra Mandolinowa Juno Wars działająca przy Szkole Podstawowej  nr 316 im. Astrid Lindgren w Warszawie. Dalsza część podsumowania konkursów odbyła się w oddzielnych aulach z podziałem na poszczególne przedmioty, gdzie wręczono dyplomy pozostałym laureatom.

Naszej laureatce Weronice jeszcze raz  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Poprzedni artykułDzień Rodziny u Motylków
Następny artykułAch, cóż to był za wyjazd