Wybór nazwy/ imienia lub patrona naszego przedszkola

Szanowni Rodzice! Nauczyciele! Pracownicy przedszkola!

W poprzednim roku szkolnym rozpoczęliśmy procedurę wyboru nazwy naszego przedszkola. Pamiętając, że nazwa dla przedszkola jest jednym z istotnych elementów wizerunku placówki. Wspólnie szukaliśmy nazwy, która wyróżni nas spośród innych przedszkoli, nawiąże do tradycji, historii lub miejsca usytuowania. Liczymy, że nasze przedszkole pod nową nazwą będzie gościło w pięknych wspomnieniach i pamięci przedszkolaków, rodziców, a także mieszkańców Sochocina.

Z pośród zgłoszonych propozycji komisja wytypowała trzy najciekawsze:

1. Guzikowa Kraina
  2. Kolorowe guziki
  3. Przedszkole pod lasem

Proszę  o wybór jednej propozycji. Przedszkolaki otrzymają kartę do głosowania, którą rodzice wypełnią i wrzucą do skrzynki znajdującej się przed wejściem do przedszkola do poniedziałku 26.X.2020 r.

Nauczyciele i pracownicy przedszkola otrzymają karty do głosowania w przedszkolu.

Komisja zliczy oddane głosy i poinformujemy Państwa o wyborze i kolejnych działaniach.

Poprzedni artykułDzień Edukacji Narodowej 2020
Następny artykuł„Spacery krajobrazowe 2020”