Dzień Edukacji Narodowej 2020

„Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron”       Barbara Cage

14 października 2020 r. w hali sportowej odbyło się spotkanie wszystkich pracowników szkoły z okazji Święta Edukacji Narodowej. Pani dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie odczytała przemówienie skierowane do nauczycieli i pracowników placówki: „…Wyrażam ogromne uznanie dla nauczycieli za trudną pracę, która polega nie tylko na opiece, na uczeniu, na wychowaniu, ale jest przede wszystkim pokazywaniem dróg, jakimi młode pokolenie wkraczać może w nasz wspólny świat. Obecnie nieco dziwny i inny, ale uczymy jak w nim żyć. Dziękuję, że nie boicie się być mądrymi nauczycielami, ciągle poszukującymi, ciągle w drodze. Życzę siły, zdrowia i radości z wykonywanej pracy. Życzę wszystkim wielu sukcesów zawodowych i osobistych…” Następnie  obejrzeliśmy piękny film z życzeniami, piosenkami i pozdrowieniami od uczniów przygotowany przez p. Magdę Bachman, p. Annę Sobótkę, p. Kamilę Łukasiak i p. Krzysztofa Łukasiaka. Dzieci z klas I-III, VIa oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w pięknych słowach wyrazili swoją wdzięczność pedagogom za ich wyjątkową pracę i poświęcenie. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród Dyrektora przez panią Beatę Grabarczyk-Tomaszewicz  za zaangażowanie i wysiłek włożony w kształcenie uczniów. Nagrody otrzymali: p. Lilla Kwiatkowska, p. Monika Pniewska, p. Elżbieta Kupniewska-Makówka, p. Małgorzata Marchel, p. Katarzyna Giranowska-Kopeć, p. Ewa Wlazło. Spośród pracowników administracji i obsługi: p. Beata Kruszewska, p. Elżbieta Andrusiewicz, p. Agnieszka Pantow, p. Anna Giranowska, p. Marek Żakowski, p. Mirosław Kaliszewski. Zaproszenie na uroczyste odebranie nagrody Kuratora Oświaty otrzymała p. Bożena Włodarska.

Poprzedni artykuł11 października – Międzynarodowy Dzień Dziewcząt
Następny artykułWybór nazwy/ imienia lub patrona naszego przedszkola