Pożegnanie 6-latków

W środę 22 czerwca spotkaliśmy się, aby pożegnać nasze kochane sześciolatki i wyprawić je na szerokie wody edukacji szkolnej. Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu dostojnych gości. Pożegnanie było wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci, ich rodziców, jak i nauczycieli. Mury przedszkola opuszczają Koniki Polne z zerówki i przedszkolaki z oddziału Pszczółek, które były tu 4 lata. Uroczyste pożegnanie było ostatnią prezentacją dzieci w roli przedszkolaków. Ten swoisty egzamin zdały pozytywnie i zasłużyły na nagrody. Na absolwentów czekały medale, dyplomy, książki i upominki, które jeszcze długo będą dzieciom przypominały przedszkole. Gratulujemy rodzicom tak wspaniałych dzieci, a dzieciom życzymy wielu sukcesów w szkole.

Poprzedni artykuł,,Golgota Wschodu”
Następny artykułProjekt „Poczytam Tobie”