Informacja o rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Sochocinie

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Sochocinie ogłasza rekrutację do Przedszkola Samorządowego w Sochocinie na wolne miejsca. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkola.sochocin.bip-e.pl

Rodzice chętni zapisać dziecko do Przedszkola Samorządowego w Sochocinie powinni zapoznać się z terminami i kryteriami postępowania rekrutacyjnego, pobrać właściwe druki, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły we właściwym terminie.

Ze względu na obowiązujący w szkole reżim sanitarny, rodzic przychodzący w sprawie rekrutacji powinien być zdrowy, mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekowane ręce.

Rekrutacja będzie odbywała się przy stoliku przed sekretariatem.

Poprzedni artykułRegulamin konkursu poetyckiego na napisanie i recytację wiersza nawiązującego do nazwy „Guzikowa Kraina”
Następny artykułSochocińscy stypendyści. Sukces edukacyjny Krystiana Kaźmierskiego i Macieja Wróblewskiego