Wymień się książką!

9 lutego 2023 r. odbyła się  akcja promująca czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły. To działanie biblioteka szkolna prowadzi dwukrotnie w ciągu roku szkolnego, przed dłuższym czasem  wolnym czyli przed feriami zimowymi i wakacjami. Akcja była  reklamowana przez wychowawców oraz plakat przed czytelnią informujący o tym wydarzeniu. W wymianie książek najliczniej udział wzięły dzieci z  klas I-III. Było mnóstwo woluminów, które trafiły w ręce spragnionych czytelników z niecierpliwością oczekujących poznawania nowych bohaterów, ich niesamowitych historii i zaskakujących przygód. W  realizacji tego przedsięwzięcia pomagały przedstawicielki Aktywu bibliotecznego z kl. 8a oraz młodsze adeptki z kl. 4b. Kolejna edycja „Wymień się książką” przed wakacjami. Gorąco zachęcamy do czytania i wzięcia udziału w czerwcowej edycji tego wydarzenia. Ten kto czyta czyni swoje życie ciekawszym, jest człowiekiem bogatym wewnętrznie, potrafi pięknie się wysławiać i zawsze ma wiernego przyjaciela… Wszak „Książka to przyjaciel, który nigdy nie zdradzi”.

Poprzedni artykułPomoc dla Schroniska w Pawłowie
Następny artykułGratulujemy talentów