Gratulujemy talentów

W dniu 09.02.2023 roku o godzinie 9.00 na dolnym korytarzu odbył się krótki apel  klas I-III, podczas którego zostały wręczone nagrody w dwóch  konkursach plastycznych. Pierwszy konkurs  o nazwie „Cieszmy się życiem, bez uzależnień ”miał charakter  profilaktyczny. Został ogłoszony przez szkolnego  koordynatora  ds. promocji zdrowia. Uczniowie klas licznie wzięli w nim udział. Wykonali piękne prace, które charakteryzowały się ogromną pomysłowością  i efektownością wykonania.

Laureatami  konkursu zostali:

I miejsce ex  aequo: Alicja Wiktorowicz z kl. I b i Maciej Marchel z kl. III a

II miejsce  ex  aequo: Aleksander Pociopa z kl. III b i Adrian Ozdarski  z kl. III b

III miejsce ex  aequo: Oliwia Kujawska z kl. I b i Maria Karabin z kl. I a

Wyróżnienia otrzymali: Kacper Szmelc z kl. II a, Lena Kiriuszyn z kl. III a, Karol Szymański z kl. III a oraz Brajan Stankiewicz z kl. I b.

Drugi konkurs  o nazwie „ Moja szkoła dawniej i dziś”, zorganizowany w związku z tegorocznymi  obchodami 90-lecia naszej szkoły,   dla młodszych uczniów naszej szkoły, ogłosiła biblioteka szkolna.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Maja Bonalska z kl. III b

II miejsce –- Jakub Malinowski z kl. III b

III miejsce ex  aequo: Hania Sadowska z kl. I a  i  Lena Kraszewska z kl. I a

Nagrody  konkursowe i dyplomy wręczała pani  wicedyrektor Dorota Goździewska  i  organizatorka obydwu  konkursów pani Elżbieta Kupniewska-Makówka.  Wszystkie dzieci, które nie znalazły się na podium, biorące udział w konkursach również  otrzymały upominki.  Sponsorem  gier planszowych, kreatywnych zabaw, układanek i innych niespodzianek był Urząd Miasta i Gminy Sochocin.

Poprzedni artykułWymień się książką!
Następny artykułINFORMACJA O REKRUTACJI DO GUZIKOWEJ KRAINY PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W SOCHOCINIE NA ROK SZKOLNY 2023/2024