Wiosenny pokaz mody!!!

21.03.2023r. w naszej szkole odbył się „Wiosenny pokaz mody” – w ten sposób uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przywitali Panią Wiosnę! Rewia był okazją do pokazania niezwykłych strojów, w których dzieci zaprezentowały się przed swoimi koleżankami i kolegami. Zaprezentowane kreacje zostały zaprojektowane przez dzieci i ich rodziców, którzy wykazali się ogromną pomysłowością. Pokaz podobnie jak na profesjonalnych wybiegach przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Dzieci kroczyły po czerwonym dywanie, przy dźwiękach muzyki, a wokół błyskały flesze aparatu fotograficznego. Każda kreacja była przepiękna, niepowtarzalna, zasługująca na wyróżnienie, a pomysłowość projektujących stroje, mogłaby być inspiracją dla projektów mody na całym świecie. Na „wybiegu” świetnie odnaleźli się także nasi mali modele, którzy z gracją naśladowali znane modelki. Kto wie, czy pokaz ten, nie będzie pokazem, który cyklicznie stanie się „ucztą dla oczu”, a dla nauczycieli możliwością rozwoju zmysłu projektanta. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Poprzedni artykułSzkolny konkurs Akademia Lactacyd „Ławeczka Przyjaciółek”
Następny artykułPierwszy Dzień Wiosny