Sportowy sukces całej szkoły!

Nasza szkoła uczestniczyła w konkursie pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. To największy w Polsce konkurs sportowy dla szkół podstawowych. Nasza placówka została finalistą II edycji ogólnopolskiego konkursu Pho3nix Active School wygrywając WARSZTATY SPORTOWE w głosowaniu publiczności!!! Będą one realizowane w przyszłym roku szkolnym. Ogromnie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i przyjaciołom naszej szkoły za wspaniałe zaangażowanie i walkę do samego końca! Na naszą szkołę oddaliście w sumie 763 głosy, co uplasowało nas w pierwszej pięćdziesiątce wśród zakwalifikowanych szkół podstawowych – a było ich ponad siedemset! Jesteśmy ogromnie dumni z takiego wyniku!!! DZIĘKUJEMY!!!

Poprzedni artykuł„Mały Miś w świecie wielkiej literatury”
Następny artykułZdalnie też może być fajnie!