Skazani na sukces

Z przyjemnością informujemy, że konkurs powiatowy pt. ‘’BÓG-HONOR-OJCZYZNA W DZIEJACH KULTURY NARODOWEJ’’ 2021 został rozstrzygnięty!

Organizatorem przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku. Tegorocznej edycji towarzyszyła myśl przewodnia kard. S. Wyszyńskiego „Czas to miłość”.

Konkurs miał na celu propagować wśród młodzieży, ale także dorosłych, temat życzliwości, szacunku i miłości do drugiego człowieka szczególnie w tym trudnym czasie.

Z powodu sytuacji związanej z pandemią Covid-19, tegoroczna XX edycja odbyła się online. Uczestnicy z powiatu płońskiego i miasta Płońsk wysyłali nagrania swojej twórczości. Interpretacje, wg jury, były zróżnicowane i kreatywne. Konkurs został podzielony na trzy różne kategorie. Każda z nich wymagała dużego zaangażowania uczniów. Z 59 uczestników, którzy stanęli w szranki artystyczne, zostały także uhonorowane osoby z naszej szkoły.

W kategorii muzycznej wzięło udział 32 uczestników.

W szkole podstawowej w kategorii muzycznej klas I-III

II miejsce otrzymała Lena Łukasiak z klasy 3a.

W kategorii klas IV-VI

III miejsce otrzymała Kinga Kajtaniak z klasy 6c.

Recytacja odbyła się w przedziale klas IV-VI oraz VII-VIII. Wyboru dokonano wśród 21 uczestników

W kategorii klas IV-VI

I miejsce otrzymały Natalia Chojnacka z klasy 6a i Kinga Kajtaniak z klasy 6c.

II miejsce zajął Kacper Kaliszewski z klasy 6a.

W przedziale klas VII-VIII

III miejsce otrzymała Ewelina Smolińska z klasy 7a.

Zostało  także przyznane wyróżnienie Justynie Klimkiewicz z klasy 7a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Pragniemy  podziękować Pani Annie Sobótce oraz Pani Magdalenie Bachman za przygotowanie uczniów do konkursów.

Ewelina Smolińska i Justyna Klimkiewicz kl. VII a

Poprzedni artykułKonkurs o św. Józefie rozstrzygnięty!
Następny artykułZbiórka dla schroniska zakończona…