Konkurs o św. Józefie rozstrzygnięty!

Uczniowie PZSiPS w Sochocinie brali udział w konkursie religijnym, który został ogłoszony wiosną przez katechetów. Z racji obchodów roku kościelnego, którego patronem jest św. Józef uczniowie pogłębili swoją wiedzę o opiekunie Pana Jezusa i patronie rodzin. Na podstawie poznanych wiadomości podczas katechez oraz dostępnych materiałów najmłodsi uczniowie kl. I – III wykonali prace plastyczne zgodne z tematem:

„Pan Jezus  potrzebuje Józefa, by  Go bronił, chronił, otaczał opieką  i wychowywał.”

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Marcelina Niepytalska kl. II a, Nikola Karpińska kl. III a, Paulina Małecka klo. II b

II miejsce: Mieszko Niepytalski kl I a, Julia Węgier kl. II a

III miejsce: Nikola Szulant kl. III a i Magdalena Szpalerska kl. III a

Uczniowie klas starszych IV – VIII tworzyli pracę literacką: modlitwę, wiersz, który wyrażał wdzięczność Bogu za  św. Józefa.

Temat konkursu brzmiał: „Św. Józef opiekun Jezusa i patron rodzin.”

Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce: Anna Szpejna kl. VIII a

II miejsce: Magdalena Jankiewicz kl. VI c

III miejsce: Krystian Napiórkowski kl. VIII a

Dziękujemy bardzo za piękne prace.

Gratulacje kochani dla Was!

Poprzedni artykułEfekty działań stypendysty Macieja Wróblewskiego
Następny artykułSkazani na sukces