Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu „Bożonarodzeniowe czary – mary”.

Święta tuż tuż, a to oznacza, że czas odliczać dni do najbardziej radosnego okresu w roku. Właśnie dlatego w Szkole Podstawowej im. gen. Zygmunta Padlewskiego w Radzyminku został rozstrzygnięty powiatowy konkursu „Bożonarodzeniowe czary-mary”, w którym liczna grupa naszych uczniów wzięła udział.

W dniu 6 grudnia dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w uroczystej gali, która rozpoczęła się od programu artystycznego pt. „Opowieść wigilijna”. Następnie przystąpiono do wręczania nagród i wyróżnień.

I miejsce zajęła uczennica klasy II a – Maria Karabin.

Osoby wyróżnione w konkursie to:

Nikola Kowalska – PS 2 (Biedronki)

Julia Bramowicz – PS 3 (Żabki)

Wiktor Karabin – PS 5 (Koniki polne)

Nikola Bramowicz – I b

Wiktor Jankowski – I b

Filip Sędzicki – I b

Alicja Wiktorowicz – II b

Tomira Zielińska – II b

Liliana Zawadka – III a

Sandra Szczepankowska – III b

Aleksander Pociopa – IV b

Eryk Jankowski – VI a

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wielkie zaangażowanie oraz wykonanie przepięknych ozdób bożonarodzeniowych. Przypominamy, że dochód uzyskany ze sprzedaży ozdób i dekoracji świątecznych wykonanych przez uczniów zostanie wykorzystany w celach charytatywnych. Prace będą wystawione na sprzedaż na FB szkoły w Radzyminku oraz w kościele św. Piotra i Pawła w Radzyminie w dniu 10.12.2023 r. po każdej mszy świętej. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Mai Sienkiewicz, uczennicy naszej szkoły, która zmaga się z białaczką.

Poprzedni artykułŚwiatowy Dzień Walki z AIDS
Następny artykułMikołajki w klasach I – III