Podsumowanie projektu stypendysty

Bartosz Kruszewski, stypendysta  Mazowieckiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych, pod kierunkiem pani Wioletty Mączyńskiej, realizował szereg działań dotyczący aktywności naukowo-badawczej w zakresie fizyki, matematyki i informatyki.
Głównym celem projektu „Planowanie budżetu rodziny, w tym kosztów zużycia energii elektrycznej, ze szczególnym uwzględnieniem alternatywnych źródeł jej pozyskiwania” było podniesienie kompetencji i umiejętności matematyczno-przyrodniczych, wzrost świadomości ekologicznej ucznia oraz rozwijanie i pogłębianie zainteresowań informatycznych (wykorzystanie narzędzi technologii informatycznej i oprogramowania do analizy danych, prezentacji uzyskanych efektów).
Bardzo ważną rolę w realizacji projektu odegrały środki finansowe w postaci stypendium, które zostały przeznaczone na pomoce dydaktyczne- sprzęt komputerowy, materiały edukacyjne, kursy – udział w zajęciach pozaszkolnych w Centrum Edukacyjnym Politowski w Płońsku.
Jeszcze raz gratulujemy Bartkowi i zachęcamy do zapoznania się z prezentacją, która zawiera sprawozdanie z realizacji Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia.

Poprzedni artykułUrodziny Motylków…
Następny artykuł„Literacko patrzymy na matematykę”, czyli biblioteczna mat-tematyka