Ogłoszenie dla rodziców uczniów klas III

Rodzice uczniów klas III

Dyrektor Publicznego Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Sochocinie ogłasza nabór do oddziału sportowego w klasie IV o profilu piłka ręczna/dziewczęta oraz piłka nożna/chłopcy na rok szkolny 2023/2024.

W rekrutacji mogą wziąć udział uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Sochocinie oraz w przypadku wolnych miejsc uczniowie klas III ze szkół na terenie gminy Sochocin.

Rodzice chętni zgłosić dziecko do oddziału sportowego  proszeni są o zapoznanie się z PROCEDURĄ REKRUTACJ UCZNIÓW DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO KLASY IV  W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MJR. H. SUCHARSKIEGO W SOCHOCINIE.

Komplet dokumentów należy złożyć w  terminie w  terminie 17 – 21 kwietnia 2023 r. (do godz.15.00)  w sekretariacie szkoły.

Druki można pobrać na http://szkola.sochocin.bip-e.pl/s09/zatrudnienie-rekrutacja/rekrutacja-do-oddzialu/3882,Rekrutacja-do-oddzialu-sportowego.html  lub w sekretariacie szkoły.

Poprzedni artykułRyby – projekty z wykorzystaniem programu Corinth
Następny artykułLaureatka konkursu MKO z jęz. niemieckiego – wielki sukces sochocinianki