Laureatka konkursu MKO z jęz. niemieckiego – wielki sukces sochocinianki

Weronika Krzyżanowska, uczennica klasy VIIIb Szkoły Podstawowej w Sochocinie odniosła imponujący sukces na etapie wojewódzkim uzyskując tytuł laureata w Konkursie Mazowieckiego Kuratora Oświaty z  języka niemieckiego. Zanim się do niego zakwalifikowała, przeszła najpierw etap szkolny, a następnie rejonowy. Na najwyższym szczeblu tych zawodów tematem przewodnim były atrakcje turystyczne, zabytki oraz kuchnia Szwajcarii.

Do osiągnięcia tak znaczącego sukcesu przez naszą  uczennicę  przyczyniła się nie tylko jej biegła znajomość języka niemieckiego, ale ogromny talent połączony z otwartością w zdobywaniu wiedzy, świetna samodyscyplina i stawianie sobie wysokich wymagań.

Opiekunem merytorycznym uczennicy był nauczyciel jęz. niemieckiego – Krzysztof Łukasiak. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Poprzedni artykułOgłoszenie dla rodziców uczniów klas III
Następny artykułOD PRZESZŁOŚCI DO TERAŹNIEJSZOŚCI – wywiad z Anną Zwierzchowską