Mistrz Rachunków Pamięciowych 2022

23 lutego odbyło się rozstrzygnięcie konkursu matematycznego dla klas czwartych „Mistrz Rachunków Pamięciowych”.
Konkurs przebiegał dwuetapowo. W I etapie brali udział wszyscy chętni uczniowie z oddziałów 4a i 4b. Do drugiego etapu, czyli do finału konkursu zakwalifikowali się: Adrian Kmieciński , Daria Ostrowska, Jan Pniewski, Nikola Załęcka- 4a, Wiktor Goliat, Emilia Kosińska, Lena Łukasiak, Maja Jasińska- 4b.
Finaliści mieli za zadanie rozwiązać 23 zadania rachunkowe. Wygrali uczniowie, którzy najszybciej i najdokładniej wykonali to zadanie.
Tytuł MISTRZA RACHUNKU PAMIĘCIOWEGO w roku szkolnym 2021/2022 zdobyła DARIA OSTROWSKA z 4a. I wicemistrzem została Emilia Kosińska (4b), II wicemistrzem został Jan Pniewski (4a). Gratulujemy zwycięzcom.

Poprzedni artykułInformacja o rekrutacji
Następny artykułZima w poezji dziecięcej