Konkursy z języka angelskiego

Uczniowie klas 1-3 licznie wzięli udział w konkursach  zaproponowanych przez nauczyciela języka angielskiego. Klasy pierwsze „My favourite song” przedstawiły swoją ulubioną piosenkę z kursu Tiger & Friends w formie plakatu . Dzieci z klas drugich wzięły udział w konkursie My favourite fesytival, natomiast trzecich wykonały Mini projekt na temat wybranego państwa.  W piątek  3 czerwca Pani wicedyrektor Dorota Goździewska wręczyła nagrody i dyplomy wyróżnionym w powyższych konkursach. Nagrodzeni uczniowie z klasy 1 b: Nikola Chojnacka, Blanka Grabowska, Sandra Szczepankowska, Daria Szczepankowska, Nikola Sikorska oraz Kacper Górzyński. Swoje ulubione święto według jury najlepiej przedstawili: I miejsce Maciek Marchel 2 a, II miejsce Karol Szymański 2 a, Stanisław Kopciński 2 b, III miejsce Maja Bonalska 2 b, Maja Saraczyn 2 b. Wyróżnienie: Gabriela Kazimierczak 2 a, Jakub Malinowski 2 b, Oliwia Rogsalska 2 b. W klasach trzecich przyznano następujące miejsca: I miejsce Julia Węgier  3a, II miejsce Zofia Mrozek 3 b, III miejsce Oliwia Stępkowska 3 b. Wszystkim uczniom Gratulujemy!

Poprzedni artykułWycieczka do biblioteki
Następny artykułZbiórka pamiątek szkolnych