Wycieczka do biblioteki

W piątek 3.06.2022 sześciolatki z Pszczółek odwiedziły Miejsko-Gminną Publiczną Bibliotekę w Sochocinie. Dzieci poznały pracę biblioteki, jej zadania w upowszechnianiu i rozwijaniu czytelnictwa. Dowiedziały się, jak dużą rolę w Bibliotece odgrywa edukacja kulturalna, prowadzona w oparciu o różnorodne formy, jak spotkania autorskie, akcje promujące czytelnictwo. Ponadto Biblioteka w Sochocinie, to miejsce wspólnej nauki, wymiany doświadczeń i miłego spędzania czasu, a dla najmłodszych czytelników, również miejsce zabawy. Kącik przeznaczony dla dzieci najbardziej przypadł do gustu naszym Pszczółkom. Dzięki wspaniałym ciociom Reni i Wioletce przedszkolaki bardzo miło spędziły czas i z pewnością odwiedzą to miejsce i zostaną czytelnikami. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie.

Poprzedni artykułPRZYTUL SIĘ DO DRZEWA
Następny artykułKonkursy z języka angelskiego