Kochanym Babciom i Dziadkom

21 stycznia o godz. 10.00 w naszej szkole pojawili się wyjątkowi goście. Uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią p. Marią Dalecką przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z panią przygotowały montaż słowno–muzyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane ze świętem Babci i Dziadka. Wiele radości i humoru przyniosły konkursy, w których brali udział wnuczęta z dziadkami. Było zabawnie i sympatycznie. Frekwencja dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali dla nich słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli zorganizować przyjęcie.

Poprzedni artykułNowa sala językowa już otwarta
Następny artykułInnowacja Pedagogiczna