Kiermasz charytatywny „Dla Mai”

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Dnia 29 września odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz ciast, przekąsek i słodkości. Akcję zainicjowali nauczyciele i uczniowie klas I – III, którzy zaprosili do współudziału pozostałą społeczność szkolną, na którą, jak się okazało, można liczyć w 100%. Dzięki zaangażowaniu wielu osób dysponowaliśmy na kiermaszu szerokim wyborem wyśmienitych wypieków i deserów. Akcja okazała się dużym sukcesem – słodkości rozeszły się błyskawicznie! Błyskawicznie również podliczyliśmy kwotę, którą tego dnia udało się zebrać – 7.556,41 zł. Cała suma trafi wkrótce na konto Fundacji Siepomaga z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację Mai Sienkiewicz.

Wiele serc, wiele pracy, wiele poświęconego czasu dla dobra drugiego człowieka!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu:

– rodzicom za przygotowanie ciast, babeczek i innych pyszności oraz za pomoc w przeprowadzeniu kiermaszu

– dzieciom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za dołożenie swojej „cegiełki” na rzecz chorej Mai poprzez zakup ciast i słodkości.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną i potrafimy wspólnie działać na rzecz potrzebujących.

Poprzedni artykułMiędzynarodowy Dzień Czystego Powietrza dla Błękitnego Nieba
Następny artykuł„Przytul się do drzewa”