BohaterOn 2021

Edukacja patriotyczna jest niezwykle ważna w życiu każdego młodego człowieka. W tegorocznej edycji ogólnopolskiej kampanii „BohaterOn – włącz historię” ponownie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas I-VIII. Do przeprowadzenia zajęć przybliżających uczestników Powstania Warszawskiego i samo wydarzenie wykorzystano materiały dydaktyczne w wersji online przygotowane przez organizatora. Szczególnie atrakcyjne okazały się materiały stworzone dla najmłodszych, czyli przedstawienie i słuchowisko oraz karty pracy. Nauczyciele uzyskali bogate źródło wiedzy o Powstaniu Warszawskim i mogli przeprowadzić interesujące spotkania z historią XX wieku.
Przygotowane zostały także kartki z życzeniami dla uczestników Powstania Warszawskiego. Klub Wolontariatu zajął się promocją akcji. Zgromadzono 29 kartek i wysłano do tych, którym tak wiele zawdzięczamy. Składamy im jeszcze raz wielkie podziękowania.

Poprzedni artykułDzień Czystego Powietrza
Następny artykułUdział w V Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Spadochron 2021”