„Baterie nie dostają kosza”

Ekologiczny konkurs ogólnopolski pod hasłem „Baterie nie dostają kosza” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było promowanie odpowiedzialnego postępowania ze zużytymi akumulatorami, bateriami w sposób bezpieczny dla środowiska oraz rozbudzanie kreatywności dzieci w zakresie ekologii. Zadanie konkursowe, które było skierowane do czwartoklasistów polegało na wykonaniu kartki pocztowej natomiast starsi uczniowie z klas 5 – 8 mieli nakręcić krótkie filmiki edukacyjne przedstawiające, że oddawanie zużytych baterii i akumulatorów do odpowiednich punktów zbiórki zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie ludzi. Uczniowie naszej szkoły, którzy podjęli wyzwanie to: Paulina Sokołowska – 4a, Tomasz Kowalewski – 4a, Julia Pniewska – 6 a, Dominik Chojnacki – 6 c. Zainteresowani uczniowie w wyznaczonym terminie przygotowali prace i odesłali w formie elektronicznej na adres mailowy organizatora. Do każdego kreatywnego uczestnika konkursu dotarła przesyłka z dyplomem i upominkiem od sponsora M&M Consulting.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zaprezentowanie kreatywności, wiedzy i talentu.

Zespół Przyrodniczy

Poprzedni artykułDzień Matematyki w klasach I -III