Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego…

W związku z uroczystością nadania imienia przedszkolu zorganizowano konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych przedszkolaków pt. „Guzikowa kraina” nawiązujący do nazwy przedszkola. Dzieci przy wsparciu rodziców wykonały piękne prace plastyczne wykorzystując różnorodne techniki. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.

Jury postanowiło nagrodzić poszczególne osoby:

• I miejsce: Matylda Michalska, Kalina Święcka, Brajan Stankiewicz, Nikola Kowalewska, Jakub Dudek, Liliana Zawadka.
  • II miejsce: Krzysztof Mrozek, Nikola Bramowicz, Jan Justat, Julia Kowalewska, Szymon Szadkowski.
  • III miejsce: Maria Dąbrowska, Natalia Kujawska, Oliwia Kujawska, Sandra Szczepankowska, Marika Jakubowska.
  • Wyróżnienie: Nina Kaliszewska

Wszystkie osoby, które zajęły poszczególne miejsca, jak również pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz udział w konkursie.

Poprzedni artykułEfekty działań stypendysty Krystiana Kaźmierskiego
Następny artykułPodsumowanie konkursu plastycznego „Sochocin moje miasto”