MY FAVOURITE ANIMAL

W dniu 30 marca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie podczas, którego Pani wicedyrektor Dorota Goździewska wręczyła dyplomy i drobne upominki uczestnikom konkursu plastycznego pt. „ My favourite Animal”. Konkurs został ogłoszony na początku marca, a prace można było składać do 20.03.2022. Organizatorem konkursu była Pani S. Grabowska – nauczycielka języka angielskiego. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 60 prac wykonanych różnymi technikami w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci wykazały się kreatywnością i ogromnymi zdolnościami manualnymi. Każda praca była wyjątkowa, dlatego komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Jury w kategorii wiekowej 3,4- latki przyznało 2 miejsca pierwsze, 12 drugich i 2 trzecie. W grupie 5,6-latków przyznano 12 miejsc pierwszych, 13 drugich i 19 trzecich. Wszystkim przedszkolakom, które zdecydowały się przedstawić swoje ulubione zwierzątko GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Poprzedni artykułSpotkanie ze strażakiem
Następny artykułMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci – Dzieciom”