Pożegnanie 6-latków

Pożegnania nadszedł czas… 12 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci z dwóch najstarszych grup tj. Pszczółki i Koniki Polne przygotowały na tę okazję specjalny program artystyczny. Starszaki zaśpiewały piosenki, w tym m.in. hymn Przedszkola, wyrecytowały wiersze podczas których wspominali wspólnie spędzone lata. Dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności taneczne podczas wspaniale przygotowanego układu tanecznego do piosenki „Magic”. Po występie wszystkim dzieciom wręczone zostały dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców. Po wręczeniu upominków ważnym elementem uroczystości były również podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz grupy i placówki. W ramach podziękowania i okazywania bezinteresownej pomocy Rodzicom wręczone zostały dyplomy. Wszystkim absolwentom naszego przedszkola życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji oraz wielu sukcesów w klasie pierwszej.

Poprzedni artykuł„Gorączka Złota” 2024-zakończona i podsumowana
Następny artykułInnowacja z języka angielskiego