Zwiastuny wiosny widziane okiem obiektywu

Konkurs czytelniczo-językowy został rozstrzygnięty. Uczniowie kl. IV-VIII mieli możliwość wykazać się spostrzegawczym okiem fotografa oraz znajomością dwóch języków obcych, których uczą się w naszej szkole. Uczestnicy konkursu sfotografowali pierwsze oznaki nadchodzącej pory roku i opisali te zjawiska; łatwo nie było, bo jakoś wiośnie w tym roku nie szczególnie się spieszy.  Bitwa na teksty zakończona. Jury konkursowe składające się z nauczycieli języków obcych i bibliotekarzy wyłoniło zwycięzców: I miejsce zajął Dominik Chojnacki z kl. VI c, II miejsce-Mateusz Szostak z kl. IV a, III miejsce Julia Pniewska z kl. VI a. Laureatom konkursu gratulujemy; dyplomy i nagrody będą na was czekały, a już teraz punkty z zachowania i oceny celujące z języków obcych!

Poprzedni artykułPierwszoklasiści witają wiosnę ???☀️
Następny artykułObiekty sportowe zamknięte