Kartka dla Seniora

13 października br. w wigilię Dnia Edukacji Narodowej wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wręczały kartki z życzeniami nauczycielom emerytom, którzy pracowali w naszych placówkach edukacyjnych – szkole, przedszkolu. Przepiękne kartki okolicznościowe wykonali uczniowie naszej szkoły w konkursie ogłoszonym przez opiekunkę Wolontariatu p. Monikę Pniewską. Adresatki kartek przyjęły nas, uczennice z kl. VII a i c wraz ze swoją opiekunką Elżbietą Kupniewską–Makówką, bardzo serdecznie z radością i rozrzewnieniem. Nie wszystkich emerytowanych nauczycieli zastałyśmy pod adresem ich zamieszkania. W takiej sytuacji kartki z życzeniami trafiały do skrzynek na listy. Dwie panie znalazły się przed szkołą czekając na odebranie swoich wnucząt i tu otrzymały niespodziankę. 6 kopert zostało wysłanych do Płońska, Ciechanowa i Bydgoszczy.

Poprzedni artykułDzień Edukacji Narodowej 2021
Następny artykułPasowanie na Świetliczaka