„Wymień się książką”

To pierwsza taka akcja zorganizowana przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej w Sochocinie. Tydzień przed feriami zimowymi uczennice z Kółka Czytelniczego ogłosiły w poszczególnych klasach szczegóły akcji i  rozmieściły przygotowane wcześniej plakaty. Przez cały tydzień  uczniowie mogli przynosić do biblioteki swoje przeczytane książki, którymi chcieliby się wymienić z innymi. Wymagano aby książki były w dobrym stanie. 6 lutego w czytelni uczniowie dokonywali wyboru książek pod opieką pań bibliotekarek i Aktywu Bibliotecznego. Każdy uczestnik mógł wybrać tyle książek ile przyniósł. Najchętniej zaangażowały się dzieci klas najmłodszych, z wielką radością i zainteresowaniem przystąpiły do akcji. Mamy nadzieję, że to nie jedyna taka akcja w tym roku szkolnym, i że w następnych weźmie udział większa liczba naszych uczniów, do czego serdecznie zachęcamy, a wszystkim, którzy brali udział dziękujemy i życzymy wspaniałych wrażeń z czytania książek.

Poprzedni artykuł„Bezpieczne ferie zimowe” – spotkanie z przedstawicielami Policji
Następny artykułZ radością do tablicy!!!