Wycieczka klas trzecich do Warszawy.

10 października 2022 roku o godzinie 7.30 klasy trzecie wraz z paniami M. Dygułą, M. Woźniak, B. Kochanowską, S. Grabowską i I. Gajewską-Piaskowską wyruszyły na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzenie Stadionu Narodowego. Na trasie „Piłkarskie emocje” zobaczyliśmy najbardziej historyczne miejsca areny, która nie bez powodu nazywana jest domem reprezentacji Polski. Pani przewodnik oprowadziła nas m.in. po strefie zawodniczej i pokazała szatnię reprezentacji Polski. Dzieci poznały także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym. Kolejnym miejscem jakie odwiedziliśmy było Be Happy Muzeum, czyli najprościej mówiąc – muzeum szczęścia, stworzone z myślą, aby to szczęście udokumentować zdjęciami! Najpierw uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo wykonywać efektywne zdjęcia a następnie przeszli do praktyki. Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiły, że wszyscy dosłownie oderwali się od rzeczywistości. Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen przyprawiły nas o zawrót głowy. Naładowani pozytywną energią udaliśmy się do kina. Sala, w której odbywał się seans bajki pt. „Guliwer” wyróżniała się nowoczesnym designem, wyposażona była w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń. Śmiało możemy stwierdzić, że wycieczka była bardzo udana. Dzieci wróciły bardzo zadowolone. Wspólny pobyt przyczynił się do integracji uczniów i rozwijania swoich pasji.

Poprzedni artykułŁódź- miasto przemysłu…
Następny artykuł„Pszczółki” w teatrze