Wycieczka do Parku Nauki Torus w Ciechanowie

31 stycznia 2020 roku uczniowie uczestniczący w innowacji pedagogicznej „Ja, Ty, My – nasz świat…” wraz z opiekunkami panią Kamilą Łukasiak i panią Izabelą Gajewską – Piaskowską wybrali się do Parku Nauki Torus w Ciechanowie. Pod okiem przewodników uczniowie zwiedzali „muzeum”.  Poznali historię wieży ciśnień, doświadczyli iluzji optycznych. Oglądali eksponaty, manipulowali nimi, doświadczali. Wyjazd był bardzo ciekawy – interaktywna edukacja poprzez zabawę wszystkim się spodobała. Wycieczka była także okazją do integracji grupy. Po skończonym zwiedzaniu uczniowie zasiedli w przytulnej „Cafe Pitagoras”, aby  nacieszyć się swoim towarzystwem, zjeść wspólnie deser i wypić niezwykłą wodę z wieży ciśnień.

Poprzedni artykułU „Żabek” kreatywnie…
Następny artykuł„Koniki polne” w świecie malarstwa