Wielki sukces naszych ARTYSTÓW!!!

Nasi uczniowie zachwycają jurorów swoimi talentami artystycznymi w ogólnopolskich i powiatowych konkursach! Tym razem, 9 grudnia 2022 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Żywioły” uczestniczyli w gali finałowej podsumowującej konkurs powiatowy „Kocham Cię Polsko”. Celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży ducha patriotyzmu, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: w kategorii recytacja – I miejsce zdobył Jan Justat kl. 1a, I miejsce ex aequo – Natalia Dana kl.8a i Kinga Kajtaniak kl. 8a oraz III miejsce Dominik Chojnacki kl. 8a. W kategorii muzycznej II miejsce zajęła Lena Łukasiak kl. 5b. Laureaci zostali wyłonieni 2 grudnia 2022r. podczas II etapu konkursu. Wówczas zaprezentowali się również uczniowie: kategoria recytacja – Natalia Chojnacka kl. 8a, kategoria muzyczna – Alicja Balcerska kl. 2a, Jacek Balcerski kl. 6a. Uczniów przygotowali: p. Anna Sobótka, p. Maria Dalecka i p. Magdalena Bachman. Gratulujemy sukcesów!!!

Poprzedni artykuł„Włącz szkołę”
Następny artykułWystępy bożonarodzeniowe „Motylków”