Tydzień Patriotyczny

Uczniowie klas I-III, aktywnie włączyli się w szkolną akcję „Tydzień Patriotyczny”. W salach lekcyjnych i na korytarzach powstały gazetki tematyczne, mające na celu utrwalanie wiadomości o symbolach narodowych i faktach historycznych. W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, dzieci wykonały prace plastyczne związane z tematem – kotyliony, godła, flagi. Uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pt.: „Polska – nasza Ojczyzna”, rozwiązywały zagadki, śpiewały pieśni patriotyczne, oglądały prezentacje multimedialne. W klasach drugich odbył się konkurs „Moda na patriotyzm”. Wszystkie podjęte działania miały na celu, rozwijanie zainteresowań, zapoznanie z historią naszego kraju, kształcenie szacunku i miłości do ojczyzny.

Poprzedni artykułDo Hymnu
Następny artykułBieg dla Niepodległej