Symbole Wielkiej Brytanii, Rosji i Niemiec-konkurs językowy rozstrzygnięty

8 grudnia 2020 r. Zespół Nauczycieli Języków Obcych dokonał podsumowania Konkursu „Symbole Wielkiej Brytanii, Rosji i Niemiec”.  Był on przeznaczony dla uczniów klas IV- VIII. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy na temat jednego symbolu bądź symboli charakterystycznych dla Wielkiej Brytanii, Rosji i Niemiec. Ponadto należało przygotować komentarz w języku obcym i go nagrać, aby Jury mogło ocenić umiejętności językowe uczestnika. Na konkurs wpłynęło 13 prac. Wszyscy wykazali się swoimi talentami plastycznymi, językowymi i pomysłowością w podejściu do tematu. Jury w składzie: pani Elżbieta Kupniewska-Makówka, pani Katarzyna Giranowska-Kopeć, pani Paulina Zielińska wyłoniło zwycięzców.

I MIEJSCE       Kaliszewski Kacper kl. 6a (prezentacja w języku rosyjskim)

Rychter Bartłomiej kl.5a (prezentacja w języku angielskim)

II MIEJSCE     Pniewska Julia kl. 6a (prezentacja w języku angielskim)

Chojnacki Dominik kl. 6c (prezentacja w języku rosyjskim)

III MIEJSCE   Chojnacka Natalia kl.6a (prezentacja w języku rosyjskim)

Justat Gabriela kl. 6a (prezentacja w języku rosyjskim)

Wyróżnienie :   Wojkowski Oliwier kl. 4a (prezentacja w języku angielskim)

Szostak Mateusz kl. 4a (prezentacja w języku angielskim)

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej. Ponadto każdy nagrodzony lub wyróżniony uczestnik konkursu otrzymuje ocenę celującą, zaś pozostali uczniowie biorący udział w konkursie dostaną ocenę bardo dobrą z języka obcego.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom.

Poprzedni artykułŚwiąteczna Paczka
Następny artykułDzień Guzika