Sukces naszego ucznia w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego

31.03.2023 roku w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Szczytnie odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci nauką j. angielskiego oraz oswojenie z formą konkursów i sprawdzianów.

W konkursie udział wzięło 17 uczniów ze szkół podstawowych z powiatu płońskiego (SP Kroczewo, SP Sochocin, SP nr. 2 Płońsk, SP nr. 3 Płońsk, SP Baboszewo, SP Grodziec, SP Kamienica, SP Polesie, SP Szczytno).

Naszą szkołę reprezentował Aleksander Kołodziejski z klasy III b, który przygotowywał się do konkursu pod okiem pani Sylwii Grabowskiej. Olek wykazał się ogromną wiedzą oraz umiejętnościami i zdobył II miejsce. Gratulujemy tak wysokiego miejsca i życzymy kolejnych sukcesów!

Poprzedni artykułMAMY TEKST HYMNU SZKOŁY
Następny artykułTak niewiele trzeba, żeby dać szczęście innym