„Śpiewajcie i grajcie Mu…”

22 grudnia 2022 uczniowie, nauczyciele i przyjaciele naszej szkoły poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to za sprawą młodych artystów, którzy przedstawili program słowno-muzyczny zatytułowany „Śpiewajcie i grajcie Mu…”. Przedstawienie było dla wszystkich okazją wzajemnej radości, miłości oraz refleksji i zadumy. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby występ był sposobnością do wejścia w piękną atmosferę Świąt przy dźwiękach kolęd i pastorałek. W przedstawieniu udział wzięli: chór szkolny „Volta” – przygotowanie Magdalena Bachman, uczniowie klas III – przygotowanie Magdalena Dyguła i Małgorzata Woźniak, uczniowie innowacji pedagogicznej „Ja, Ty, My – nasz świat…” – przygotowanie Izabela Gajewska-Piaskowska i Kamila Łukasiak, a także wyjątkowi uczniowie z Ukrainy pod kierunkiem Oksany Kowalskiej. Przepiękną dekorację wykonała Barbara Kochanowska.

Poprzedni artykułWystęp bożonarodzeniowy „Koników polnych”
Następny artykułŚwiąteczne życzenia