„Otwarte Krajobrazy”

20 października to Dzień Krajobrazu. Hasłem tegorocznego konkursu zorganizowanego przez zespół przyrodniczy i panią Monikę Pniewską były „Otwarte Krajobrazy”.

Celem konkursu było docenienie wartości przestrzeni przyrodniczych, rolniczych i miejskich.

„Krajobraz – to nie tylko panorama, lecz także miejsce, z którym się identyfikujemy, do którego chcemy wracać, którego doświadczamy wszystkimi zmysłami.”

Uczniowie klas 4-6 przygotowywali prace plastyczne, natomiast klasy 7-8 prezentację multimedialną.  Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i starannością w wykonywaniu swoich prac.

Dopiero w ubiegłym tygodniu, tj.: 19.11.2021 r. zostały wręczone nagrody, dyplomy i wyróżnienia wszystkim uczniom, którzy brali udział.

I miejsce w kategorii klas 4-6 zajęła uczennica Nikola Karpińska z klasy 4a,

Osoby wyróżnione w tej kategorii wiekowej: Monika Chlebowska, 4b, Mateusz Szostak 5a, Matylda Zdun-Sadowska 6a.

I miejsce w kategorii klas 7-8 zajął uczeń Bartłomiej Smardzewski z klasy 8a.

Osoby wyróżnione w tej kategorii wiekowej: Amelia Kowalska 7c, Jacek Dyguła 7a, Amelia Ostaszewska 7a.

Pozostali uczniowie, biorący udział w konkursie: Jakub Gontarek 4a, Rafał Górecki 4b, Filip Wasiak 6a, Julia Czerwińska 7a, Natalia Chojnacka 7a, Julia Pniewska 7a, Dominik Chojnacki 7c.

Dziękujemy za przesłane prace plastyczne i prezentacje multimedialne. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poprzedni artykułOgólnopolski Dzień Praw Dziecka
Następny artykułDzień Kredki